Protetyk - Omnimed Warszawa Wola Bemowo 

22 837-33-31 , 601-302-199

protetyk warszawa wolaProtetyk to specjalista stomatolog zajmujący się profesjonalnym odtwarzaniem pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych, lub ich masywnym uszkodzeniu. Praca protetyka w głównej mierze polega na przywróceniu prawidłowej funkcji aparatu żucia w sytuacji, kiedy pacjent utracił ząb lub klika zębów. Protetyk pomaga również pacjentom w przypadku całkowitego bezzębia.

Wraz z rozwojem nowoczesnych metod i technik leczenia wachlarz narzędzi, jakimi na co dzień dysponuje protetyk znacząco się zwiększył. Obok tradycyjnych protez ruchomych pacjenci protetyczni mogą wybierać spośród uzupełnień protetycznych stałych oraz nowoczesnych protez elastycznych. Nowoczesne uzupełnienia protetyczne charakteryzują się większym komfortem noszenia oraz łatwością w utrzymaniu w czystości.

 

Zakres usług protetycznych

Naszym pacjentom oferujemy kompleksową obsługę protetyczną, w ramach której wykonujemy uzupełnienia ruchome i stałe. Pomagamy pacjentom po utracie kilku zębów oraz pacjentom z całkowitym bezzębiem. Odtwarzając pierwotne warunki zgryzowe każdorazowo zwracamy uwagę na Państwa komfort, dlatego sięgamy wyłącznie po najlepsze materiały cechujące się wygodą i bezpieczeństwem użytkowania.

Nasza oferta protez ruchomych obejmuje m.in.: protezy akrylowe, protezy nylonowe oraz elastyczne protezy zębowe.

Nasza oferta protez stałych obejmuje m.in.: korony, mosty, licowanie na podbudowie metalowej oraz pełnoceramicznej.

 

Jak działamy?

Leczenie protetyczne wymaga indywidualnego podejścia do pacjenta, nie tylko pod kątem wymogów anatomicznych, ale również stylu życia. Polecając konkretne uzupełnienia protetyczne zwracamy uwagę na Państwa aktywności i preferencje, dzięki czemu każdorazowo jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie rzeczywiście dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

nasz protetyk przedstawia pacjentom Indywidualny plan leczenia nasz protetyk przedstawia pacjentom podczas drugiej wizyty w gabinecie W przypadku niewielkich braków decyzje o dalszym leczeniu protetycznym jesteśmy w stanie podjąć już podczas pierwszej konsultacji. Wszystko zależy od oczekiwań oraz możliwości pacjenta. Nasz gabinet protetyczny działa w ścisłej współpracy z ortodontą.

 

Protetyk – Warszawa, Wola, Bemowo

Pacjentów protetycznych z terenu miasta Warszawa, ze szczególnym uwzględnieniem dzielnicy Wola zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu stomatologicznego. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną opiekę protetyka oraz krótkie terminy oczekiwania na konsultacje. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z recepcją naszego gabinetu. Zajmujemy się również ortodoncją, wstawianiem licówek, implantów zębowych.